Αποτελέσματα ΕΚΛΟΓΩΝ για ΕΚΛΟΓΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ στην 84η Γ.Σ. της Δ.Ο.Ε.

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ

ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΔΟΕ (84η Γ.Σ.)

ΑΛΤΑΝΗ ΝΙΝΕΤΤΑ                           ΑΣΕ (ΠΑΜΕ)

ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ            ΑΣΕ (ΠΑΜΕ)

ΒΟΡΓΙΑ ΝΕΛΗ                                  ΑΣΕ (ΠΑΜΕ)

ΛΙΑΚΟΥ ΝΤΙΑΝΑ                               ΑΣΕ
(ΠΑΜΕ)

ΒΡΥΩΝΗΣ ΝΤΙΝΟΣ                           ΑΚΣΥΑ

ΜΗΝΑΣ ΣΑΚΗΣ                                ΔΑΚΕ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ              ΑΣΕ (ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

ΚΑΡΥΔΗ ΦΙΛΙΤΣΑ                             ΑΣΕ (ΠΑΜΕ)

ΚΑΡΑΝΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ                       ΑΣΕ (ΠΑΜΕ)

ΚΟΛΙΤΣΑ ΦΑΝΗ                               ΑΣΕ (ΠΑΜΕ)

ΤΣΙΚΑ ΦΑΝΗ                                    ΑΣΕ (ΠΑΜΕ)

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΦΕΝΙΑ                         ΑΚΣΥΑ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ                   ΔΑΚΕ

ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ                  ΑΣΕ (ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ)
 
 

Δείτε τα αποτελέσματα των Εκλογών για τα Υπηρεσιακά Συμβούλια

Δείτε τα αποτελέσματα των εκλογών για το Δ.Σ. του Συλλόγου, 21 ΟΚΤΩΒΡΗ 2014

(πατήστε στις εικόνες για μεγέθυνση)

ΨΗΦΙΣΑΝ 740 
ΑΚΥΡΑ – ΛΕΥΚΑ 56 
ΕΓΚΥΡΑ 684 
ΑΣΕ – (ΠΑΜΕ): ψήφοι 353, 51,6%, έδρες 4 
ΠΑΣΚ-ΑΚΣΥΑ: ψήφοι 154,  22,5%, έδρες
ΑΣΕ – ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ: ψήφοι 102,  14,9%, έδρες
ΔΑΚΕ: ψήφοι 75, 10,9%, έδρες
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΕΟ Δ.Σ.
ΑΛΤΑΝΗ ΝΙΝΕΤΤΑ (ΠΑΜΕ)
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ (ΠΑΜΕ)
ΒΟΡΓΙΑ ΝΕΛΗ (ΠΑΜΕ)
ΛΙΑΚΟΥ ΝΤΙΑΝΑ (ΠΑΜΕ)
ΒΡΥΩΝΗΣ ΝΤΙΝΟΣ (ΑΚΣΥΑ)
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΦΕΝΙΑ (ΑΚΣΥΑ)
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΑΣΕ – ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ

1. Μείωση της συμμετοχής φοιτητών και σπουδαστών στις εκλογές. 

2. Αύξηση σε ψήφους και σε ποσοστά της ΠΚΣ :

  • ΑΕΙ :+ 811 ψήφους =

        +2 % 

  • ΤΕΙ :+ 102 ψήφους = 

        + 3,91 % 

3. Πτώση των ΔΑΠ, ΠΑΣΠ, ΑΡΕΝ, ΕΑΑΚ σε ψήφους και σε ποσοστά.

4. Πρώτη δύναμη η ΔΑΠ. Δεύτερη δύναμη η ΠΚΣ. 
Τρίτη δύναμη η ΠΑΣΠ. Τέταρτη η ΕΑΑΚ. Πέμπτη δύναμη η ΑΡΕΝ. 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ «Γ. ΣΕΦΕΡΗΣ» 30/10/2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ
ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε.
«Γ. ΣΕΦΕΡΗΣ»
30/10/2013

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΤΟ
ΝΕΟ Δ.Σ.

1.  ΑΛΤΑΝΗ
ΝΙΝΕΤΤΑ                                            (ΠΑΜΕ)

2.  ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΩΣΤΑΣ                          
(ΠΑΜΕ)                  

3.  ΛΙΑΚΟΥ
ΝΤΙΑΝΑ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ)                   (ΠΑΜΕ)

4.  ΦΑΝΗ
ΤΣΙΚΑ                                                      (ΠΑΜΕ)

5.  ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ (ΜΟΥΣΙΚΟΣ)         (ΠΑΜΕ)

6.  ΜΟΥΤΑΦΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ                                     (ΑΣΕ)

7.  ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΣ                                    (ΔΑΚΕ)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 

1.  ΦΙΛΙΤΣΑ
ΚΑΡΥΔΗ             (ΠΑΜΕ)

2.  ΑΝΝΑ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ           (ΠΑΜΕ)

3.  ΙΩΑΝΝΑ
ΒΑΝΔΩΡΟΥ        (ΠΑΜΕ)

4.  ΚΑΡΑΝΙΚΟΣ
ΘΩΜΑΣ        (ΠΑΜΕ)

5.  ΕΦΗ
ΣΤΑΘΕΛΑΚΟΥ          (ΠΑΜΕ)

6.  ΚΩΤΣΗ
ΑΓΑΘΗ                   (ΑΣΕ)

7.  ΜΗΝΑΣ
ΘΑΝΑΣΗΣ            (ΔΑΚΕ)

ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ
1. ΝΤΑΙΖΗ ΤΣΑΚΟΥ                               (ΠΑΜΕ)

2. ΚΑΙΤΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ                    (ΠΑΜΕ)

3. ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΕΜΠΕΛΗΣ                      (ΔΑΚΕ)


Τα αποτελέσματα διαχρονικά (2004-2013) για ΔΣ και ΔΟΕ:

κατεβάστε το αρχείο από εδώ: Αποτελέσματα εκλογών 2004-2013